European Fire Protection Consultants

Ons multidisciplinaire team specialisten in brandveiligheid, brandmelding, ontruiming en milieuregelgeving:

Ronald van Brakel

Ronald van Brakel

Directeur

T: 030-2748862
M: 06-53629748
E: ronald@efpc.nl

Mercedes Westerhoff

Mercedes Westerhoff

Administratief medewerkster

T: 030-2252400
M: n.v.t.
E: mercedes@efpc.nl

 

Kitty Haas

Kitty Haas

Manager Regelgeving

T: 030-2748849
M: 06-22465474
Ekitty@efpc.nl

Diederik Elenbaas

Diederik Elenbaas

Senior Project Engineer

T: 030-2748845
M: 06-51057065
E: diederik@efpc.nl

Juliette Goldbach

Juliette Goldbach

Engineer

T: 030-2748865
M: 06-31966767
E: juliette@efpc.nl

 

Niels van IJzendoorn

Niels van Ijzendoorn

Safety Engineer

T: 030-8700711
M: 06-53249117
Eniels@efpc.nl

Robin van Riet

Robin van Riet

Manager Brandbeveiligingssystemen

T: 030-2748867
Mprivé
Erobin@efpc.nl

Rijk Binnekamp

Rijk Binnekamp

Senior Project Engineer

T: 030-2748860
Mprivé
E: rijk@efpc.nl

Klaas-Jan van de Koot

Klaas-Jan van de Koot

Senior Safety Engineer

T: 030-2748853
Mprivé
Eklaas-jan@efpc.nl

Merel van Leeuwen

Merel van Leeuwen

Engineer

T: 030-2252400
Mprivé
Emerel@efpc.nl

René Looije

René Looije

Senior Safety Engineer

T: 030-2748857
Mprivé
Erene@efpc.nl

John Marcelis

Senior Project engineer

T: 030-2748864
M: prive
E: john@efpc.nl

 

Daniël Snijder

Daniël Snijder

Safety Engineer

T: 030-2252400
Mprivé
Edaniel@efpc.nl

Martin Stomphorst

Martin Stomphorst

Project Manager

T: 030-2748868
M: 06-83160383
E: martin@efpc.nl

Stefan van Wijk

Stefan van Wijk

Designer

T: 030-27488715

E: stefan@efpc.nl



 

Pascal Plaisier

Pascal Plaisier

Senior Safety Engineer HSE-advies B.V.

T: 030-2748854
M: 06-27001423
E: pascal@hse-advies.nl

Ingrid Analbers

Ingrid Analbers

Management Assistente 

T: 030-2748843
M: 06-25295576
Eingrid@efpc.nl

Karin van de Wijngaard

Karin van de Wijngaard

Teamleidster Administratie

T: 030-2252400
M: privé
Ekarin@efpc.nl

Nico Kluwen

Nico Kluwen

Manager Sales

T: 030-2748851
M: 06-12746855
Enico@efpc.nl

Eelco Florijn

Eelco Florijn

Safety Engineer

T: 030-2748844
M: 06-45104869
Eeelco@efpc.nl

René van Gastel

René van Gastel

Engineer

T: 030-2748846
Mprivé
Ereneg@efpc.nl

Ton Peters

Ton Peters

Senior Project Engineer

T: 030-8700712
M: 06-12494614
Eton@efpc.nl

Gerben van Hal

Gerben van Hal

Manager Brandbeveiligingssystemen

T: 030-2748858
M: 06-51411770
Egerben@efpc.nl

Ruben van Garderen

Ruben van Garderen

Designer

T: 030-2748475
M: prive
Eruben@efpc.nl

Iwan Lanting

Iwan Lanting

Safety Engineer

T: 030-2748852
Mprivé
Eiwan@efpc.nl

Hielke Lootsma

Hielke Lootsma

Senior Safety Engineer

T: 030-2748855
M: 06-55016989
E: hielke@efpc.nl

Rick Marissen

Rick Marissen

Engineer

T: 030-2252400
Mprivé
Erick@efpc.nl

Michiel de Ruijter

Michiel de Ruijter

Senior Designer

T: 030-2252400
Mprivé
Emichiel@efpc.nl

Arno Scherpenisse

Arno Scherpenisse

Senior Project Engineer

T: 030-2748841
M: 06-53309756
Earno@efpc.nl

Siem-Jan Stam

Siem-Jan Stam

Projectmanager

T: 030-2748847
M: 06-51303061
Esiemjan@efpc.nl

Mark Kerremans

Mark Kerremans

Senior Safety Engineer HSE-advies B.V.

T: 030-2748866
M: 06-83997369
E: mark@hse-advies.nl